1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

One оператор

Дискусија во форумот 'Мобилни' започната од Podem, 14 март 2014.

 1. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  Да видиме што ќе излезе од ова алпско пакување Вип+Уан.
   
 2. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,178
  Допаѓања:
  2,240
  Што е со мрежата? Луѓе кои ми се меморирани кога ми ѕвонат ми покажува дека ми ѕвонат од броеви од Иран, Босна, Кина...?
   
 3. Pica pica

  Pica pica Староседелец

  Зачленет на:
  2 јуни 2013
  Мислења:
  1,559
  Допаѓања:
  2,090
  ONE не постои повеќе :(
   

Сподели: