Footjob фетиш, знаете ли што е тоа?

Статус
Затворена за нови мислења.

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,105
973
1,133
Тоа треба машкиот дел да ти одговори ама се сомневам дека ке се најде некој таков...еве како јас ги замислувам-вероватно тоа се некои нежни типчиња кои си ги чуваат рачињата за да не им се направат плускавци, па сакаат некој да им го издрка со стапала:roflне обичаваат ручен рад, преферираат ножен:patos
(puke)(puke)(puke)(puke) ќе умрам значи...
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,105
973
1,133
Е аман де, па ние жените немаме смрдливи стопала како што повеќемина мажи имаат;):rofl
Леле што зборува хахахаха, имам фобија некоја на лето сите во прстите на нозете ги гледам, а не сакам :'( не знам што измислиле прстите да бидат отворени. Остај тоа некои си ги оставаат подолги ноктите па да не крвари Џони после ако е без хулахопки :"D
 

Milaa

Нов член
28 март 2016
9
4
3
26
Тоа треба машкиот дел да ти одговори ама се сомневам дека ке се најде некој таков...еве како јас ги замислувам-вероватно тоа се некои нежни типчиња кои си ги чуваат рачињата за да не им се направат плускавци, па сакаат некој да им го издрка со стапала:roflне обичаваат ручен рад, преферираат ножен:patos
Скокотни ме да се насмеам :nah
Btw тие нежни типчиња како што ти ги нарекуваш поише сакаат ваљда некоја да им го изд*ка, не ќе да е до плускацвите.
 
Последна промена:
  • Like
Реакции: misterija

Milaa

Нов член
28 март 2016
9
4
3
26
Инаку @CapricornBaby, се се возбудувај толку... нема да ти бара тебе дечко ти такво нешто, сигурно си му кажала дека он треба сам да си го ***, a ти ептен коа мора ќе го фатиш за другарот негов. ;)
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,105
973
1,133
Инаку @CapricornBaby, се се возбудувај толку... нема да ти бара тебе дечко ти такво нешто, сигурно си му кажала дека он треба сам да си го ***, a ти ептен коа мора ќе го фатиш за другарот негов. ;)
xaxaxaxaxaxxaxxaxa
 
Последна промена од модератор:

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,186
1,133
1,133
Колку само нездрава работа.. Жити се какво задоволство гледаат во тоа со нозе да му го.. Божее:facepalm2
Прво, ќе се исколчиш начисто :D треба да се виткаш туткаш за да се наместиш.. Немам пробано, нема ни да пробам нормално.. Добро а жената.. Како бе како бе леее:patos
како што наеднаш зацртав ситуација .. во 90% има жртва.. :rofl
 

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
741
613
103
Колку само нездрава работа.. Жити се какво задоволство гледаат во тоа со нозе да му го.. Божее:facepalm2
Прво, ќе се исколчиш начисто :D треба да се виткаш туткаш за да се наместиш.. Немам пробано, нема ни да пробам нормално.. Добро а жената.. Како бе како бе леее:patos
како што наеднаш зацртав ситуација .. во 90% има жртва.. :rofl
:patosИма жртва, даааа..ако те фати грч во листот на ногата па импулсивно замавнеш:patos:ninja
 
  • Like
Реакции: ●Untouchable°

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,186
1,133
1,133
:patosИма жртва, даааа..ако те фати грч во листот на ногата па импулсивно замавнеш:patos:ninja
Ојде носот.. Ам ако си на работ од креветот застаната и ти се лизне едната рака некако ако премн се занесеш во играта.. Газ преку глава :patos ојде и кичмата
леле ама јаки филмчиња ствара фетишов:rofl
 
Статус
Затворена за нови мислења.