Footjob фетиш, знаете ли што е тоа?

Статус
Затворена за нови мислења.

Milaa

Нов член
28 март 2016
9
4
3
26
Zdravo,

Ne vidov mislam vakva tema na forumov pa sakam da ja otvoram za diskusija i spodeluvanje iskustva.
Dali nekogas ste mu pravele na deckoto vakvo neshto?
Mojot mn saka koa mu pravam footjob, osobeno koa sum so crni cropai ili hulahopki mnogu se pali na moite stapala :)

• Like
Реакции: Fyyyy and Simon

Дејви

Член со 30 казнени поени
10 март 2016
308
187
43
Малце одбивна ми е помислата на некоја да ми го допира со валкани нозе. Која бизарност еј.
Се знае за кај е.

Milaa

Нов член
28 март 2016
9
4
3
26
Малце одбивна ми е помислата на некоја да ми го допира со валкани нозе. Која бизарност еј.
Се знае за кај е.
Tebe nozete na zenata te asociraat na nesto valkano?
Plus ne e so bosi stapala tuku najcesto saka koga imam crni corapi (ili hulahopki) na mene.
Ne razbiram zosto bi bilo bizarno... ima razlicni fetishi, mnogu drugi gadni za razlika od ova.. ali sekako sekoj ima pravo na svoe mislenje

Дејви

Член со 30 казнени поени
10 март 2016
308
187
43
Бљак...прстаци-говнаци...се грозам од нозе генерално. Фуј тоа. A башка ако и се големи стопалата на што ке личи глетката дека ми е мал. За тој ефект треба да си надарен.:rofl

Последна промена:
  • Like
Реакции: Ѕвездичка

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
741
613
103
Zdravo,

Ne vidov mislam vakva tema na forumov pa sakam da ja otvoram za diskusija i spodeluvanje iskustva.
Dali nekogas ste mu pravele na deckoto vakvo neshto?
Mojot mn saka koa mu pravam footjob, osobeno koa sum so crni cropai ili hulahopki mnogu se pali na moite stapala :)
А дали се пали и кога имаш дупка на чорапот и цел палец ти е излезен надвор:rolleyes:

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,105
973
1,133
Нека ми објасни некој како може луѓето да имаат фетиш за нозе ?! НАЈОДВРАТНОТО НЕШТО ШТО МОЖЕ ДА БИДЕ (worried):|(puke)(puke)(puke)(puke)(puke)

• Like
Реакции: ●Untouchable°

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
741
613
103
Нека ми објасни некој како може луѓето да имаат фетиш за нозе ?! НАЈОДВРАТНОТО НЕШТО ШТО МОЖЕ ДА БИДЕ (worried):|(puke)(puke)(puke)(puke)(puke)
Тоа треба машкиот дел да ти одговори ама се сомневам дека ке се најде некој таков...еве како јас ги замислувам-вероватно тоа се некои нежни типчиња кои си ги чуваат рачињата за да не им се направат плускавци, па сакаат некој да им го издрка со стапала:roflне обичаваат ручен рад, преферираат ножен:patos

Статус
Затворена за нови мислења.