Footjob фетиш, знаете ли што е тоа?

Milaa

Нов член
28 март 2016
7
3
3
26
Zdravo,

Ne vidov mislam vakva tema na forumov pa sakam da ja otvoram za diskusija i spodeluvanje iskustva.
Dali nekogas ste mu pravele na deckoto vakvo neshto?
Mojot mn saka koa mu pravam footjob, osobeno koa sum so crni cropai ili hulahopki mnogu se pali na moite stapala :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Fyyyy and Simon

Дејви

Член со 30 казнени поени
10 март 2016
304
185
43
Малце одбивна ми е помислата на некоја да ми го допира со валкани нозе. Која бизарност еј.
Се знае за кај е.
 

Milaa

Нов член
28 март 2016
7
3
3
26
Малце одбивна ми е помислата на некоја да ми го допира со валкани нозе. Која бизарност еј.
Се знае за кај е.
Tebe nozete na zenata te asociraat na nesto valkano?
Plus ne e so bosi stapala tuku najcesto saka koga imam crni corapi (ili hulahopki) na mene.
Ne razbiram zosto bi bilo bizarno... ima razlicni fetishi, mnogu drugi gadni za razlika od ova.. ali sekako sekoj ima pravo na svoe mislenje
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
968
1,133
Нека ми објасни некој како може луѓето да имаат фетиш за нозе ?! НАЈОДВРАТНОТО НЕШТО ШТО МОЖЕ ДА БИДЕ (worried):|(puke)(puke)(puke)(puke)(puke)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ●Untouchable°

Milaa

Нов член
28 март 2016
7
3
3
26
Тоа треба машкиот дел да ти одговори ама се сомневам дека ке се најде некој таков...еве како јас ги замислувам-вероватно тоа се некои нежни типчиња кои си ги чуваат рачињата за да не им се направат плускавци, па сакаат некој да им го издрка со стапала:roflне обичаваат ручен рад, преферираат ножен:rofl

Скокотни ме да се насмеам :nah
Btw тие нежни типчиња како што ти ги нарекуваш поише сакаат ваљда некоја да им го изд*ка, не ќе да е до плускацвите.
 
Последна промена:
  • Ми се допаѓа
Реакции: misterija

Milaa

Нов член
28 март 2016
7
3
3
26
Инаку @CapricornBaby, се се возбудувај толку... нема да ти бара тебе дечко ти такво нешто, сигурно си му кажала дека он треба сам да си го ***, a ти ептен коа мора ќе го фатиш за другарот негов. ;)
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
968
1,133
Инаку @CapricornBaby, се се возбудувај толку... нема да ти бара тебе дечко ти такво нешто, сигурно си му кажала дека он треба сам да си го ***, a ти ептен коа мора ќе го фатиш за другарот негов. ;)

xaxaxaxaxaxxaxxaxa
 
Последна промена од модератор:

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Колку само нездрава работа.. Жити се какво задоволство гледаат во тоа со нозе да му го.. Божее(facepalm)
Прво, ќе се исколчиш начисто :D треба да се виткаш туткаш за да се наместиш.. Немам пробано, нема ни да пробам нормално.. Добро а жената.. Како бе како бе леее:rofl
како што наеднаш зацртав ситуација .. во 90% има жртва.. :rofl
 

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
Колку само нездрава работа.. Жити се какво задоволство гледаат во тоа со нозе да му го.. Божее(facepalm)
Прво, ќе се исколчиш начисто :D треба да се виткаш туткаш за да се наместиш.. Немам пробано, нема ни да пробам нормално.. Добро а жената.. Како бе како бе леее:rofl
како што наеднаш зацртав ситуација .. во 90% има жртва.. :rofl
:roflИма жртва, даааа..ако те фати грч во листот на ногата па импулсивно замавнеш:rofl:ninja
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ●Untouchable°

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
:roflИма жртва, даааа..ако те фати грч во листот на ногата па импулсивно замавнеш:rofl:ninja

Ојде носот.. Ам ако си на работ од креветот застаната и ти се лизне едната рака некако ако премн се занесеш во играта.. Газ преку глава :rofl ојде и кичмата
леле ама јаки филмчиња ствара фетишов:rofl