1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

CrnoBela фотографија

Дискусија во форумот 'Дводимензионална уметност' започната од melpomena, 9 април 2012.

 1. DeepBlue

  DeepBlue Полноправен Член

  Зачленет на:
  10 октомври 2013
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  59
  [​IMG]
   
  На Tantara и Bibi@ им се допаѓа ова.
 2. Змејче

  Змејче Незапирлива

  Зачленет на:
  14 јули 2013
  Мислења:
  1,193
  Допаѓања:
  2,423
  [​IMG]
   
  На Tantara му/ѝ се допаѓа ова.
 3. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,747
  20100621_34384-600x431.jpg
   
  На Tantara, Luckky, 84 sk_Y ^_- и уште 1 член му се допаѓа ова.
 4. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,747
  10411970_709990452401765_5017524612717378574_n.jpg
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,625
  IMG_0417.jpg
   
  На Tantara, Luckky, Electra и уште 1 член му се допаѓа ова.
 6. 84 sk_Y ^_-

  84 sk_Y ^_- Староседелец

  Зачленет на:
  21 ноември 2012
  Мислења:
  594
  Допаѓања:
  825
  12268_888836291143769_1670427562949622174_n.jpg tumblr_mlf8hoTuWV1r7q7tuo1_500.jpg tumblr_mk8g73QhW81s03x0vo1_500.jpg tumblr_mk6rpaesaB1rq8nufo1_500.jpg tumblr_mno3hf8M9w1ql8wqyo1_500 - Copy (2).jpg tumblr_mpa07kYu2l1ss6l98o1_500.jpg tumblr_mrnac8lcU91qbulg3o1_500.jpg tumblr_mpqionpSD21qhkppno1_500 - Copy.jpg tumblr_mpa81uHaVj1ryvkiuo1_500 - Copy.jpg tumblr_mno3hf8M9w1ql8wqyo1_500 - Copy (2).jpg tumblr_mmywrvw1aE1r5kgm8o1_500 - Copy.png
   
  На Tantara, СирмаВојвода, Luckky и уште 2 други им се допаѓа ова.
 7. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,747
 8. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,747
 9. 84 sk_Y ^_-

  84 sk_Y ^_- Староседелец

  Зачленет на:
  21 ноември 2012
  Мислења:
  594
  Допаѓања:
  825
  1538811_835312269823433_1831312378933068137_n.jpg tumblr_ml0if95e2t1r4pr52o1_500.jpg tumblr_mmldctTfzS1r89gcuo1_500.jpg tumblr_mw2rteaOiJ1sitwnio1_500.jpg tumblr_n0fjjyf9zt1rj33pto1_500.jpg tumblr_n08rz1ZE9N1scwp63o1_500.png tumblr_ne7ro5l0VV1r1s644o1_500.jpg tumblr_nf52apC3xA1rm3h3zo1_500.jpg tumblr_nfcrxajT0s1qg20oho1_500.jpg
   
  На СирмаВојвода му/ѝ се допаѓа ова.
 10. 84 sk_Y ^_-

  84 sk_Y ^_- Староседелец

  Зачленет на:
  21 ноември 2012
  Мислења:
  594
  Допаѓања:
  825
  tumblr_nfgh9cC71t1rzh5q5o1_500.jpg tumblr_n5pbn9EiwV1sul1bmo1_500.jpg
   
  На Tantara и СирмаВојвода им се допаѓа ова.

Сподели: