Што читав денес на CRNOBELO.com?

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,741
2,356
1,123
www.crnobelo.com
за порничот на Ким Кардашијан..... уште не сфаќам зошто е позната...порно ѕвезда е или што?? -.-
И јас тоа прашував, а шо е оваа бе? Пејачка, глумица?
Ми рекоа СТАРЛЕТА била, уште не ми е јасно шо е тоа :D
 
  • Like
Реакции: Party Poison

Party Poison

Истакнат Член
20 февруари 2012
140
142
343
А колку луѓе има што се талентирани а не се познати,оваа се снимала и ајдееее сите се напнаа ...
 

Glorry

Истакнат Член
14 февруари 2012
261
369
63
Читав за оваа Ким,пак снимала порно клип,оф леле.:spin