Што ви фали во моментов?

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
ама многу слатко спијам јас, ќе те префати и тебе па ќе мора да заспиеш хехе, гледањето ќе го оставиш за утрото (wasntme)
не се сомневам дека слатко спииш,а мене да ме прифате дремката,шансите се мали (nod)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Сара.13

Сара.13

Староседелец
13 ноември 2012
1,260
3,110
1,133
не се сомневам дека слатко спииш,а мене да ме прифате дремката,шансите се мали (nod)

и да не заспиеш, од тоа што слатко спијам јас и тебе ќе ти биде убаво, така да и двајцата ќе бидеме среќни и задоволни, јас наспана ти ненаспан ама науживан хехе :sreken
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: 84 sk_Y ^_-

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
и да не заспиеш, од тоа што слатко спијам јас и тебе ќе ти биде убаво, така да и двајцата ќе бидеме среќни и задоволни, јас наспана ти ненаспан ама науживан хехе :sreken
Може на крај па ќе бидам и со бакнеж награден? (think) Ем ти наспана и порелаксирана,ем јас задоволен :D
 

Сара.13

Староседелец
13 ноември 2012
1,260
3,110
1,133
Може на крај па ќе бидам и со бакнеж награден? (think) Ем ти наспана и порелаксирана,ем јас задоволен :D

ехх сега и ти биди задоволен и со понуденото, бакнеж во следна прилика некогаш, можеби хехе :D
А ти задоволен би бил само со бакнеж? :unsure
 

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
ехх сега и ти биди задоволен и со понуденото, бакнеж во следна прилика некогаш, можеби хехе :D
А ти задоволен би бил само со бакнеж? :unsure

Еееј,Сара,па мораш нешто и да дадеш за возврат,нема за џабе да те топлам јас цела ноќ.
Што се однесува до бакнежот,за почеток е и повеќе од доволно...
 

Сара.13

Староседелец
13 ноември 2012
1,260
3,110
1,133
Еееј,Сара,па мораш нешто и да дадеш за возврат,нема за џабе да те топлам јас цела ноќ.
Што се однесува до бакнежот,за почеток е и повеќе од доволно...

хехе не ме сфати ти, те прашав дали би бил задоволен само со бакнеж во смисла дека тоа е премногу, дали не би ти било доволно и самото топлење ? :D
Иначе не е убаво човек веднаш да бара нешто за возврат :mstickle
 

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
хехе не ме сфати ти, те прашав дали би бил задоволен само со бакнеж во смисла дека тоа е премногу, дали не би ти било доволно и самото топлење ? :D
Иначе не е убаво човек веднаш да бара нешто за возврат :mstickle
Јас се пријавив да лежам покрај тебе и да те топлам,ама и ти мораш да дадиш нешто,си ги знам јас правата :p А тебе шо ќе те кошта еден бакнеж,сигурен сум дека и ти ќе уживаш исто колку и јас.Исто така миличка,ако ветиш бакнеж ќе се трудам подобро да ја извршам задачата;многу повеќе да те стоплам :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: $3Я3|\||)&p&†Y

Сара.13

Староседелец
13 ноември 2012
1,260
3,110
1,133
Јас се пријавив да лежам покрај тебе и да те топлам,ама и ти мораш да дадиш нешто,си ги знам јас правата :p А тебе шо ќе те кошта еден бакнеж,сигурен сум дека и ти ќе уживаш исто колку и јас.Исто така миличка,ако ветиш бакнеж ќе се трудам подобро да ја извршам задачата;многу повеќе да те стоплам :)

Ама ти правата сам си ги одредуваш изгледа :D Мене не ме кошта ништо, ама договорот беше само лежење и топлење, а јас сакам да си го почитувам договорот :D