Што ви е потребно во овој миг? | Црнобело Форум

Што ви е потребно во овој миг?

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Како што тропка вака дождот надвор се што ми треба е едно дете вака овде покрај мене да ме гушне машки и да каже.... Убави работи да каже. ДЕТЕНЦЕ :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Брида

violetmoon

Модератор
Член на администрација
11 декември 2012
2,662
5,746
1,153
Stranec...nekoe totalno nepoznato lice do koe bi sednala sega i bi mu ja raskazala celata moja prikazna, bi gi iskopala site moi emocii koi gi potisnuvam veke dolg period, onaka dusata da si ja sogolam pred nego...dovolno e samo da molci i da me slusa koga site drugi se gluvi na moite zborovi, vecerva samo toa mi treba.
 

Prashina

Староседелец
28 јуни 2013
1,360
3,053
1,133
Stranec...nekoe totalno nepoznato lice do koe bi sednala sega i bi mu ja raskazala celata moja prikazna, bi gi iskopala site moi emocii koi gi potisnuvam veke dolg period, onaka dusata da si ja sogolam pred nego...dovolno e samo da molci i da me slusa koga site drugi se gluvi na moite zborovi, vecerva samo toa mi treba.
Prikaznata e ista samo iminjata se menuvaat.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Pica pica and violetmoon