1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што ви е потребно во овој миг?

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од sinolicka_366, 24 август 2015.

 1. Аркантос

  Аркантос Romanticist

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  2,353
  Допаѓања:
  3,846
  Сестра ми.
  Цел ден не ми крева на телефон :(
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.
 2. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,131
  20984960665_1794dd2c04_b.jpg
   
  На Брида и Onkel им се допаѓа ова.
 3. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,131
  Како што тропка вака дождот надвор се што ми треба е едно дете вака овде покрај мене да ме гушне машки и да каже.... Убави работи да каже. ДЕТЕНЦЕ :D
   
  На Брида му/ѝ се допаѓа ова.
 4. MoonFairy

  MoonFairy Староседелец

  Зачленет на:
  28 септември 2012
  Мислења:
  1,275
  Допаѓања:
  1,896
  Мир, спокој...
   
  На СирмаВојвода, Prashina, Аркантос и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. Lady*

  Lady* Староседелец

  Зачленет на:
  1 април 2012
  Мислења:
  1,965
  Допаѓања:
  6,161
  girl-and-dog-natalia-tejera.jpg
   
  На Брида и Priroden им се допаѓа ова.
 6. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,131
  Убавата пρегρатκа од пρед неκој саат.. Одамна не беше таκа убаво...:)
   
  #36 ●Untouchable°, 14 септември 2015
  Последна промена: 14 септември 2015
  На Брида и Prashina им се допаѓа ова.
 7. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Најактивен член

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,694
  Stranec...nekoe totalno nepoznato lice do koe bi sednala sega i bi mu ja raskazala celata moja prikazna, bi gi iskopala site moi emocii koi gi potisnuvam veke dolg period, onaka dusata da si ja sogolam pred nego...dovolno e samo da molci i da me slusa koga site drugi se gluvi na moite zborovi, vecerva samo toa mi treba.
   
  На Давор, Pica pica, Prashina и уште 1 член му се допаѓа ова.
 8. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,321
  Допаѓања:
  3,003
  Prikaznata e ista samo iminjata se menuvaat.
   
  На Pica pica и violetmoon им се допаѓа ова.
 9. СирмаВојвода

  СирмаВојвода Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 мај 2015
  Мислења:
  20
  Допаѓања:
  48
  Да се изгубам овде.
  large (10).jpg
   
 10. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Најактивен член

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,694

Сподели: