1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што ви е потребно во овој миг?

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од sinolicka_366, 24 август 2015.

 1. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  Потребни ми се Пиринеите,кондури за планинарење,мапа и компас во рака,ранец со јадење и пиење,камера и ништо друго.
  Потребна ми е планина.
   
  На Onkel, СирмаВојвода, Mnogo Bitno и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. Bibi@

  Bibi@ Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  399
  Допаѓања:
  743
 3. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,131
  17437_exposure_pictures_fast_driving.jpg
   
  #23 ●Untouchable°, 3 септември 2015
  Последна промена: 3 септември 2015
  На Брида му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Змејче

  Змејче Незапирлива

  Зачленет на:
  14 јули 2013
  Мислења:
  1,193
  Допаѓања:
  2,423
 5. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,695
 6. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  bath.jpg
   
  На Брида и Аркантос им се допаѓа ова.
 7. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,131
 8. Lady*

  Lady* Староседелец

  Зачленет на:
  1 април 2012
  Мислења:
  1,965
  Допаѓања:
  6,161
  1455944_686784064666948_957360311_n.jpg
   
  На Onkel, Luckky и ●Untouchable° им се допаѓа ова.
 9. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,131
  Ми треба брат ми што не го имам видено скоро цел месец онака да го иштипкам за тие обравчињата зш веќе досадно ми е без него ;(:giggle:frantic
   
 10. malo

  malo Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  13 септември 2012
  Мислења:
  1,280
  Допаѓања:
  2,063
  Јас не би ништо посебно... ми треба само мал простор и малку време за себе. Простор за да можам да се исплачам ко мало дете, да можам да се соземам како зрела и приземјена личност и да се изразам како уметник.
  Ми треба време за да излезам малку од дома и да се дружам.
   

Сподели: