Швепс

Дали ви се допаѓа Швепсот ?


  • Total voters
    37

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,105
973
1,133
Го сакам, ептен освежителен, а и со овие рекламите ептен добри се.
Швепс, горчлив како неговото женет сум
Швепс, остар како нејзиното тој ми е само другар
Кај им текна бе хахаххахаах