1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Швепс

Дискусија во форумот 'Готвење и рецепти' започната од 84 sk_Y ^_-, 19 јануари 2013.

?

Дали ви се допаѓа Швепсот ?

 1. Да

  64.9%
 2. Не

  35.1%
 1. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  971
  Го сакам, ептен освежителен, а и со овие рекламите ептен добри се.
  Швепс, горчлив како неговото женет сум
  Швепс, остар како нејзиното тој ми е само другар
  Кај им текна бе хахаххахаах
   

Сподели: