Хит на денот

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,616
7,198
1,153
Big Sur
Денес се потсетив колку ги слушав едно време и не прекина да ми се врти песнава.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: histerykmelancholik

histerykmelancholik

Нов член
22 октомври 2020
8
5
3
29

Убавината да се знае некој јазик кој не е толку популарен е во тоа што ќе откриеш музика која на ниеден начин не би ја слушнал/а. Една од убавините, секако. Лајтерица, за убавите летни денови поминати во мечтаење. Сите песни за летото се еден вид химни за носталгијата, не?
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,616
7,198
1,153
Big Sur
Цел ден ми е во глава, ама не се жалам од оваа. :D
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,616
7,198
1,153
Big Sur
Можеби и најдобриот ЕмСи што постоел.