1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографираме на тема: Стрел(к)и

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Ditto+Maker, 3 мај 2015.

?

Гласам за:

Затворена анкета 12 мај 2015.
 1. Lena

  5 глас(а)
  35.7%
 2. Makedonec

  1 глас(а)
  7.1%
 3. JaMi

  1 глас(а)
  7.1%
 4. Aristokrat

  7 глас(а)
  50.0%
 1. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  2015-05-06 23.07.10.jpg
   
  На Altaïr, violetmoon, Aleksis и уште 6 други им се допаѓа ова.
 2. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  @Ditto+Maker @Electra анкета за гласање
  да гласаме денес и утре па од вторник до петок пријавуваме
   
 3. Electra

  Electra Неонка
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,048
  Допаѓања:
  6,666
  Јас се извинувам за доцнењето. Ставена е анкета, имате 2 дена да гласате. :)
   
 4. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  A што е уствари анкетава дека прв пат ставам слика на овој конкурс? :)
   
 5. Electra

  Electra Неонка
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,048
  Допаѓања:
  6,666
  Епа кој има највеќе гласови во анкетата, е победник, и тој ја бира наредната тема за сликање.
   
  На Aristokrat му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  @Lena затоа што има најдобра фотографијата во овој натпревар
   
 7. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  А ти гo бирaш пoбедникoт или aнкетaтa?
   
  На Altaïr и Ditto+Maker им се допаѓа ова.
 8. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Победникот го бираат членовите со гласање преку анкетата
  а јас кажав за кој сум гласал
  :-*
   
 9. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Не кажувај, сега таа ќе си мисли дека треба за тебе да гласа затоа што ти за неа си гласал. :)
   
 10. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Добро, што бидна со нов предлог?
  @Aristokrat , ќе ни дадеш идеја за нова тема за фотографирање?
   
  На violetmoon и Ditto+Maker им се допаѓа ова.

Сподели: