1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографираме на тема: Сенки

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Makedonec, 23 април 2015.

?

Кој има најдобра фотографија?

Затворена анкета 3 мај 2015.
 1. violetmoon

  4 глас(а)
  30.8%
 2. |o$y(|-| 0$0(|@I

  2 глас(а)
  15.4%
 3. Ditto+Maker

  6 глас(а)
  46.2%
 4. Notice

  1 глас(а)
  7.7%
 5. Хоуп*

  0 глас(а)
  0.0%
 1. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Јас ви реков дека не се пази на ништо, вие не ми верувате. :)
   
 2. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Средено тргнато е тоа 6ти и гласаме уште утре, од понеделник до петок објавување фотографии, сабота недела гласаме
   
 3. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  @Ditto+Maker честито победа и стартувај со нова тема
   
  На Ditto+Maker му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Наместено е гласањето, Дито ги поткупил тие што гласале за него. Барам повторно да се излезе на гласање.
   
  На Ditto+Maker му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: