1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографираме на тема: Сенки

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Makedonec, 23 април 2015.

?

Кој има најдобра фотографија?

Затворена анкета 3 мај 2015.
 1. violetmoon

  4 глас(а)
  30.8%
 2. |o$y(|-| 0$0(|@I

  2 глас(а)
  15.4%
 3. Ditto+Maker

  6 глас(а)
  46.2%
 4. Notice

  1 глас(а)
  7.7%
 5. Хоуп*

  0 глас(а)
  0.0%
 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  И јас мислам така но ако победникот не отвори тема може некој друг да отвори за натпреварот да не заостанува. @JaMi може вака?

  Во минатиот натпревар победи @violetmoon и темата за оваа недела е Сенки. Пријавување до среда па да гласаме.
  Правилата се едноставни:
  - Секој член има право да учествува со една фотографија
  - Фотографијата не смее да е украдена од интернет т.е. треба да е лично ваша


  Ајмо лујџе..
   
  На JaMi, Saladin и violetmoon им се допаѓа ова.
 2. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Ама барем да биде пријавувањето цела недела а не до среда. Јас мислам така требаше, цела недела пријавување и во викенд гласање. Ах.

  И што ја прашуваш Јами дали може? Ти треба дозвола од шефот? Вака е попрегледно, ако тој што победил не сака да отвори тема ќе пише дека не сака и нека отвори друг, само да го погоди времето за пријавување.
  Ех бе ништо не знаете значи, се морам да ве учам.
   
 3. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,640
  Допаѓања:
  5,718
 4. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  [​IMG]
   
  На Altaïr, escape, Luckky и уште 3 други им се допаѓа ова.
 5. Ditto+Maker

  Ditto+Maker Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 декември 2014
  Мислења:
  351
  Допаѓања:
  254
  image.jpg
   
  На MissChievous, Electra, Aleksis и уште 7 други им се допаѓа ова.
 6. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,202
  Допаѓања:
  2,277
  262937_2302434887250_331305_n.jpg
   
  На Ditto+Maker, Makedonec, Altaïr и уште 1 член му се допаѓа ова.
 7. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  20150425_140755~2.jpg
   
  #7 Хоуп*, 25 април 2015
  Последна промена: 25 април 2015
  На Ditto+Maker му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Според мене Сенката на @Notice е најдобра а добри се и тоа растенијата на песокот :-P
   
  На escape му/ѝ се допаѓа ова.
 9. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,202
  Допаѓања:
  2,277
  трева е тоа :D фала сепак :)
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Electra

  Electra Неонка
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,048
  Допаѓања:
  6,666
  Ехааа, а што е со анкетава дури на 6ти?
  Подобро е денеска или утре напладне да се затвори, гледам веќе се исподадени тие 10ина гласа што се редовни, па Ditto+Maker да може да зададе тема и да се почне понеделнички ко што треба?
   
  На Makedonec и Ditto+Maker им се допаѓа ова.

Сподели: