Фотографираме на тема: Секојдневие

Статус
Затворена за нови мислења.

Bibi@

Староседелец
Најфотограф
1 март 2012
399
743
1,103
ФОТОГРАФИРАМЕ НА ТЕМА: СЕКОЈДНЕВИЕ
Започна новото издание на натпреварот во фотографија.

Преку ваша лична фотографија, претставете го сето она што го забележувате при вашето секојдневно излегување.
Правила се фотографијата да биде ваша и да се пријавите само со една фотографија.
Пријавување од 03.02 - 20.02.2017


CSC_0561.jpg
 
Последна промена од модератор:
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,451
3,796
1,153
29
Битола
16684835_10208972716657019_911398178_n.jpg
 
Статус
Затворена за нови мислења.