1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографираме на тема: Секојдневие

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Bibi@, 3 февруари 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Bibi@

  Bibi@ Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  399
  Допаѓања:
  743
  ФОТОГРАФИРАМЕ НА ТЕМА: СЕКОЈДНЕВИЕ
  Започна новото издание на натпреварот во фотографија.

  Преку ваша лична фотографија, претставете го сето она што го забележувате при вашето секојдневно излегување.
  Правила се фотографијата да биде ваша и да се пријавите само со една фотографија.
  Пријавување од 03.02 - 20.02.2017


  CSC_0561.jpg
   
  #1 Bibi@, 3 февруари 2017
  Последна промена од модератор: 15 март 2017
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
 3. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Стај ја фотографијата од ново затоа што не се гледа.
   
  На Kisserboy му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  [​IMG]
   
  На Makedonec и Bibi@ им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: