1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографираме на тема: Писмо

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Aristokrat, 14 мај 2015.

?

Гласам за фотографијата на:

Затворена анкета 24 мај 2015.
 1. Annie

  4 глас(а)
  30.8%
 2. Malo

  6 глас(а)
  46.2%
 3. Lena

  3 глас(а)
  23.1%
 1. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,746
  Каде ли само видоа писмо!? Шкртаници на зид:rolleyes:
   
  На corki и existence им се допаѓа ова.
 2. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  @JaMi @Electra ако победникот до утре не каже тема второпласираниот кажува??
   
 3. malo

  malo Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  13 септември 2012
  Мислења:
  1,280
  Допаѓања:
  2,063
  Се извинувам што доцнам, немав пристап до интернет до пред малку.
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 4. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Ова гласањето малку збунувачко ми е. Лена има најмногу лајкови, Мало најмногу гласови.
   
 5. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Па ти викам јас наместено е. На Лена сликата е најдобра.
   
  На Ditto+Maker му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Не е наместено и за да нема такви збунки најдобро е гласовите да бидат јавни

  Не можеш така да судиш. На Евровизија најслушана песна беше на Русија но сите ја изгласаа ШвеЦка:D
  прост пример
   
 7. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  E ама споредба направи.
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Знам дека не е наместено. Се зафркавав, дека победи сликата за која не гласав.
   

Сподели: