1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографираме на тема: Писмо

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Aristokrat, 14 мај 2015.

?

Гласам за фотографијата на:

Затворена анкета 24 мај 2015.
 1. Annie

  4 глас(а)
  30.8%
 2. Malo

  6 глас(а)
  46.2%
 3. Lena

  3 глас(а)
  23.1%
 1. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Писмо...не би ограничувал образложувајки какво,фотографирајте и се надевам дека ќе има креативност.
  _____
  - Секој член има право да учествува со една фотографија
  - Фотографијата не смее да е украдена од интернет т.е. треба да е лично ваша

  За да се врати гласањето во колосек, сите учесници може да прикачат фотографија до 21ви мај (четврток). Петок, сабота и недела напладне ќе се гласа и новиот победник ќе избере тема во недела.
   
  #1 Aristokrat, 14 мај 2015
  Последна промена од модератор: 14 мај 2015
  На antonio, Ditto+Maker, Makedonec и уште 6 други им се допаѓа ова.
 2. Annie

  Annie Нов член

  Зачленет на:
  5 мај 2015
  Мислења:
  14
  Допаѓања:
  19
  Смеам да прикачам моја слика од инстаграм на оваа тема?
   
 3. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Смееш. Тоа е темата, твоја слика да ставиш.
   
  На Annie му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Annie

  Annie Нов член

  Зачленет на:
  5 мај 2015
  Мислења:
  14
  Допаѓања:
  19
  Знам дека е за моја слика, ама не знаев дали може да се прикачи слика што веќе е прикачена на социјалните мрежи. Фала многу на одговорот :)
   
 5. Annie

  Annie Нов член

  Зачленет на:
  5 мај 2015
  Мислења:
  14
  Допаѓања:
  19
  Корегираното е за да не се гледа моето презиме :)

  [​IMG]
   
  На Saladin, Makedonec, antonio и уште 5 други им се допаѓа ова.
 6. malo

  malo Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  13 септември 2012
  Мислења:
  1,280
  Допаѓања:
  2,063
  m..jpg
   
  На Makedonec, Prashina, Luckky и уште 5 други им се допаѓа ова.
 7. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,676
  image.jpg
   
  На Aristokrat, Saladin, Makedonec и уште 6 други им се допаѓа ова.
 8. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  @malo браво, фотографијава како од филм да е
   
  На Aristokrat му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Ajde @malo kako pobednik kazi nova tema.Cestitki
   
  На Makedonec и Prashina им се допаѓа ова.
 10. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Повторно наместено гласање. Срамота. :(
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: