Форумски весник ,,Црнобело" (прашања, предлози...) | Црнобело Форум

Форумски весник ,,Црнобело" (прашања, предлози...)

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,522
14,430
1,683
Таму каде што треба
Бев ама поради тоа што немав време и во овој број не можев да учествувам. Види ги претходните да видиш што сум направил.
Ама биди реален и признај си дека без тебе најубавото издание бидна. :zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena and Makedonec

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,673
1,683
Han Wavel
Ама биди реален и признај си дека без тебе најубавото издание бидна. :zelen
Признавам најубаво издание е, ама не затоа што е без мене. Исто ќе беше да бев и јас, во лошо време не можев да бидам дел од ова. :)
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
мала измена
Весникот најверојатно ќе биде објавен во текот на наредната недела
 

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
А зошто наредната недела?

Очекував дека ќе биди оваа недела, ме разочаравте.
Тотално.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Altaïr