Форумски весник ,,Црнобело" (издание бр. 6)

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,466
1,185
1,133
Ние чекаме ваши мислења за весникот вие само лајкувате :D
 

Хоуп*

Proton
Член на администрација
4 април 2013
2,414
4,232
753
Мене тoј пред oвoј ми беше нaјдoбaр oд сите. Штo не знaчи декa другите не биле дoбри, aмa тoј ми беше врв.
 
  • Like
Реакции: JaMi, Lena and Makedonec

-•Lil Lamb•-

Баниран
27 февруари 2012
74
48
318
28
Која му е целта на весников и што има во него? :confused: Каков е тој весник?
Долгонајавуван весник? издание бр.6? ...ништо не сфаќам(worried)
 

Ditto+Maker

Истакнат Член
8 декември 2014
351
254
373
Bookworld
Која му е целта на весников и што има во него? :confused: Каков е тој весник?
Долгонајавуван весник? издание бр.6? ...ништо не сфаќам(worried)
Весников е прилично добар. За да сфатиш прочитај го и разгледај го форумот Форумски весник.;)
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,466
1,185
1,133
Која му е целта на весников и што има во него? :confused: Каков е тој весник?
Долгонајавуван весник? издание бр.6? ...ништо не сфаќам(worried)
За да го прочиташ кликни на онлајн верзија тука или симни го весникот а за целта на весникот и останатите изданија можеш нешто повеќе да најдеш во подфорумот Форумски весник.
 
  • Like
Реакции: -•Lil Lamb•-