1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Форумски весник ,,Црнобело" (издание бр. 6)

Дискусија во форумот 'Форумски весник' започната од Makedonec, 5 февруари 2015.

 1. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Мöјöт ник никакö не мöже да гö вметните. :cool:
   
 2. Ditto+Maker

  Ditto+Maker Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 декември 2014
  Мислења:
  351
  Допаѓања:
  254
  Може, ама ќе биде многу воочлив.;)
   
 3. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Знам.
   
 4. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Ние чекаме ваши мислења за весникот вие само лајкувате :D
   
 5. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Мене тoј пред oвoј ми беше нaјдoбaр oд сите. Штo не знaчи декa другите не биле дoбри, aмa тoј ми беше врв.
   
  На JaMi, Lena и Makedonec им се допаѓа ова.
 6. -•Lil Lamb•-

  -•Lil Lamb•- Баниран

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  74
  Допаѓања:
  48
  Која му е целта на весников и што има во него? :confused: Каков е тој весник?
  Долгонајавуван весник? издание бр.6? ...ништо не сфаќам(worried)
   
 7. Ditto+Maker

  Ditto+Maker Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 декември 2014
  Мислења:
  351
  Допаѓања:
  254
  Весников е прилично добар. За да сфатиш прочитај го и разгледај го форумот Форумски весник.;)
   
  На Makedonec и -•Lil Lamb•- им се допаѓа ова.
 8. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  За да го прочиташ кликни на онлајн верзија тука или симни го весникот а за целта на весникот и останатите изданија можеш нешто повеќе да најдеш во подфорумот Форумски весник.
   
  На -•Lil Lamb•- му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Ditto+Maker

  Ditto+Maker Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 декември 2014
  Мислења:
  351
  Допаѓања:
  254
  На Electra и Makedonec им се допаѓа ова.
 10. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Точно =)
   
  На I love you му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: