Форумски весник ,,Црнобело'' (издание бр.10)

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,280
2,368
1,153
Skopje
www.facebook.com
ми паднаа очите додека го прочитам ама добар е многу добар посебно делот со праФ маш. Ме изнасмеа дури додека го читав си го замислував ко филмче. :D Иначе прифатено извинување ништо напорно не ми беше. :) А од буквите најдов само "о леле" :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider and Makedonec

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Весникот ми заглави на седмата страна и неќе да мрдне ни нагоре ни надоле :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
Не е тоа до весникот, кај тебе е проблемот. Компјутерот ти кочи или нетот ти е спор.

Другите доста ставате лике, дајте бе мислење за весников да знаеме за што сме се мачеле :D
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,653
1,683
Normandy
Весникот е супер, најдобриот што досега има излезено.
Се глеа дека повеќе се исплати 2 месеца труд и повеќе интервјуа со членови. Конечно се спушти малку повеќе завесата кај одредени членови кои во скора иднина би ми било ќеф еден муабет во живо да направам.
Воглавном тоа што се имам произнесено во овој број, тоа и ми е лично мислење - не глумам лажна скромност околу тоа.
Продолжете и понатака со ова темпо!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: alba and Makedonec

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Јас да го пофалам дизајнот. Се сложувам дека секташење е досадно, ама па имаше повеќе интервјуа и на овој број најмногу се задржав читајќи.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra and Makedonec

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Сега уште и мене да ме прашаат што мислам за некој член. Тоа би било добро. За следниот број нели. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec