1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Форумски весник ,,Црнобело'' (издание бр.10)

Дискусија во форумот 'Форумски весник' започната од Makedonec, 27 август 2015.

 1. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,747
  Земи маркер па обој го белиот дел, колку да се занимаваш...хахаххахххааааааааа
   
 2. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Why маркер when you can paint ? :D
   
  На Lady* и Aristokrat им се допаѓа ова.
 3. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,747
  За да го држиш со цела рака маркерот, ете затоа,......кужиш??
   
 4. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,203
  Допаѓања:
  2,278
  ми паднаа очите додека го прочитам ама добар е многу добар посебно делот со праФ маш. Ме изнасмеа дури додека го читав си го замислував ко филмче. :D Иначе прифатено извинување ништо напорно не ми беше. :) А од буквите најдов само "о леле" :)
   
  На Outrider и Makedonec им се допаѓа ова.
 5. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,747
  Има една орхидеја ама не е дива.
   
 6. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Не е тоа до весникот, кај тебе е проблемот. Компјутерот ти кочи или нетот ти е спор.

  Другите доста ставате лике, дајте бе мислење за весников да знаеме за што сме се мачеле :D
   
 7. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,624
  Весникот е супер, најдобриот што досега има излезено.
  Се глеа дека повеќе се исплати 2 месеца труд и повеќе интервјуа со членови. Конечно се спушти малку повеќе завесата кај одредени членови кои во скора иднина би ми било ќеф еден муабет во живо да направам.
  Воглавном тоа што се имам произнесено во овој број, тоа и ми е лично мислење - не глумам лажна скромност околу тоа.
  Продолжете и понатака со ова темпо!
   
  На alba и Makedonec им се допаѓа ова.
 8. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Јас да го пофалам дизајнот. Се сложувам дека секташење е досадно, ама па имаше повеќе интервјуа и на овој број најмногу се задржав читајќи.
   
  На Electra и Makedonec им се допаѓа ова.
 9. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Сега уште и мене да ме прашаат што мислам за некој член. Тоа би било добро. За следниот број нели. :)
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 10. alba

  alba Староседелец

  Зачленет на:
  15 март 2012
  Мислења:
  1,426
  Допаѓања:
  2,014
  Браво, најдобро издание на весникот.
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: