Филмски свет- генерална дискусија (внимание - спојлери!)

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,996
9,627
1,683
Normandy
@Electra
108. Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) 7/10
Се смеев ко ретардиран на сцената со Wolverine и Huge Ackman :patos
 
  • Like
Реакции: Altaïr

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Некој да ми прати торент со 2те сезони на Revoltion, никако не можам да се снајдам. :mad:
 

Хоуп*

Proton
Член на администрација
4 април 2013
2,414
4,232
753
Prometheus
Значи поглупав филм не сум гледала. Ваква научна фантастика треба да добие некое ново име. Филмот го гледав по препорака, наводно дека бил добар и интересен. НЕ НЕ, никако не си го губете времето, освен ако сакате да видите како жена сама се породува со некој џиновски октопод и како сите умираат и преживува онаа која највеќе ве иритирала цел филм. КАТАСТРОФА на векот.
Баш си е добар филмот, ама ок различни вкусови се во прашање.
Само озбилно од сите филмови што си ги гледала баш овој го бираш за најлош?
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,105
973
1,133
Баш си е добар филмот, ама ок различни вкусови се во прашање.
Само озбилно од сите филмови што си ги гледала баш овој го бираш за најлош?
А кој да го изберам за најлош, вториот дел од овој, ако има таков (talk)