1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Филмски предизвик 2016

Дискусија во форумот 'Филм' започната од Хоуп*, 29 февруари 2016.

?

Ќе гo испoлнaм следниoт предизвик:

 1. S - 50

 2. M - 100

 3. L - 200

 4. XL - 300

 5. XXL - 365

Резултатите се видливи откако ќе гласате.
 1. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  14. 13 Hours The Secret Soldiers of Benghazi 8/10
  15. Demolition 7,5/10
  16. Knight Of Cups 5/10
  17. My Big Fat Greek Wedding 2 8,5/10
   
  На Altaïr му/ѝ се допаѓа ова.
 2. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  18. Everyone want some! 8,5/10
  19. The Fountain 9/10
  20. Triple 9 8/10
   
 3. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  21. Green Room 9/10
  22. Self/less 8/10
   

Сподели: