Трнење на уста - болест или?

Natenceto

Староседелец
6 март 2012
1,031
1,193
1,123
Скопје
И не биди хипохондар :p
Мило ми е што поминала нервозата. И гледај да избегаваш стресни ситуации, или ако веќе ги има ... прифаќај ги помирно. Нервозата не е здрава уопште.

Фала за советите, сега сум посмирена бидејќи се реши се. :) :p
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: 990Freak