Таблети за слабеење

Lovely*-*

Староседелец
27 мај 2012
230
164
1,043
32
Ohrid
kimmyqueen98.tumblr.com
Девојки и јас сакам од тие таблетите но мајка ми не ме остав бидејки сум мала .... Но на една пријателка од мајка ми снаата користела такви таблети СЛИМ таа сега ослабела многу без наштета на стцето.... Потоа почнала и оваа пријателкава но одма проблеми со срцето и одма ги откажала . (n)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lady*

Aaliyah

Староседелец
13 февруари 2012
888
1,090
1,093
Скопје
Девојки и јас сакам од тие таблетите но мајка ми не ме остав бидејки сум мала .... Но на една пријателка од мајка ми снаата користела такви таблети СЛИМ таа сега ослабела многу без наштета на стцето.... Потоа почнала и оваа пријателкава но одма проблеми со срцето и одма ги откажала . (n)
Абе што ти е!!! :x Какви апчиња уште се развиваш,не се тие за тебе :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lovely*-* and melpomena

Farfalla

Староседелец
14 февруари 2012
455
1,010
1,103
Еднаш пиев и никогаш повеќе. Толку ми го изреметија организмот, што и ден денес ги чувствувам последиците.
И не се лажете дека постојат магични таблети и чаеви од кои по брза постапка ќе се ослободите од вишокот килограми. Тие килограми не се добиени преку ноќ, за и преку ноќ да бидат изгубени.
Чарето е вежбање, вежбање и вежбање. И потење. Можеби првите обиди се тешки, се нема кондиција, ама после станува рутина.