1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Статуси на Фејсбук

Дискусија во форумот 'Наука и техника' започната од Scars, 24 февруари 2012.

 1. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  1. Видов само лондонско избушено сирење. — [​IMG] се чувствува изгубено.
  2. Ono što te ne ubije sjebe te mentalno i momentalno.
  3. feelin' like a child — гледа Family Guy (season 5).
   
  На diva orhideja и Gemini им се допаѓа ова.
 2. MoonFairy

  MoonFairy Староседелец

  Зачленет на:
  28 септември 2012
  Мислења:
  1,276
  Допаѓања:
  1,897
  Денес најдов денар...Ме потсети на тебе...Има две лица и не вреди ништо.
   
  На diva orhideja му/ѝ се допаѓа ова.
 3. MacedonishQueen

  MacedonishQueen Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 јуни 2015
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  131
  1. - Му се лутиме само на оние што ни значат.
  2.Ja sam kraljica bez krune, jer moja kruna je ON!
  3.Тато знаеш дека јас тебе најмногу те сакам?
  Знам, ајде кажи колку ти треба? :)
   
 4. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Толку е клемпава што може да си шепне
   
  На Lady* му/ѝ се допаѓа ова.
 5. MacedonishQueen

  MacedonishQueen Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 јуни 2015
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  131
  хахахахахахахахахахах дефинитивно нај јак статус:patos:patos:patos:giggle:giggle
   
 6. Priroden

  Priroden Староседелец

  Зачленет на:
  4 октомври 2012
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  95
  За убавата жена лошо зборуваат тие што не можеле да ја имаат и тие што и завидувале. Aма:

  И тие што навреме ја прочитале ко буквар и притоа свесно ја оставиле да дејствува за да видат до каде ќе оди.

  И тие што сфатиле дека и после толку прочитани книги се што научила е ,,Жените можат исто што и мажите, но на високи потпетици'' и ,,Инатот, гордоста и лицемерието се лек за канцер и сида''.

  И тие што сфатиле дека реченицата животот е прекраток за да се замараш за такви особи е излитена, во споредба со животот е прекраток за да таквите особи утре бидат почитувани, возвишувани, па и јавно пофалувани........

  ____________________________________________________________

  На жената не и треба маж кој ќе ги реши сите нејзини проблеми,на жената и треба маж кој нема да биде уште еден нејзин проблем.
   
  #126 Priroden, 16 јули 2015
  Последна промена: 16 јули 2015
  На diva orhideja му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: