Софтвер за дизајнирање (уредување) | Црнобело Форум

Софтвер за дизајнирање (уредување)

anikaaa

Нов член
14 јули 2014
1
0
1
31
Ми треба ваша помош!!!
Дали може некој да ми каже како се вика овој програм?
 

ShakaZulu

Староседелец
19 февруари 2012
431
886
1,103
првото со auto cat а второто е некој „страшилиште“ од тип на 3д стурио макс или слично, не е за некој кој ни името не го знае :D