1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Софтвер за дизајнирање (уредување)

Дискусија во форумот 'Дизајни' започната од anikaaa, 14 јули 2014.

 1. anikaaa

  anikaaa Нов член

  Зачленет на:
  14 јули 2014
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Ми треба ваша помош!!!
  Дали може некој да ми каже како се вика овој програм?[​IMG] [​IMG]
   
 2. ShakaZulu

  ShakaZulu Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  429
  Допаѓања:
  886
  првото со auto cat а второто е некој „страшилиште“ од тип на 3д стурио макс или слично, не е за некој кој ни името не го знае :D
   

Сподели: