Слики од бебиња и деца

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
Еве неколку слики од девојчето кое ми остави толку голем впечаток.Нели е најмилото и најнежното девојче кое некогаш сте го виделе?
 
  • Like
Реакции: Брида