1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Слики од бебиња и деца

Дискусија во форумот 'Деца' започната од JaMi, 11 март 2012.

 1. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405
  Овде можете да ставате слики од бебенца и од малечи дечиња ....Нема ништо поубаво и по слатко од нив :)[​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На devojka9999, Marrie, The Tramp и уште 5 други им се допаѓа ова.
 2. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,106
  за малку помислив ние ко сме биле бебиња да ставаме :)
   
  На Хоуп*, devojka9999, Bum-Bum и уште 2 други им се допаѓа ова.
 3. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На Стефанија, street_chic и Psychobilly им се допаѓа ова.
 4. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405
  да да може и такви слики да ставаме ...само немам скенер да ставам слика од себе кога сум била бебе хехехехех
   
  На devojka9999, Bum-Bum и 048 им се допаѓа ова.
 5. Sesil

  Sesil Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  298
  Допаѓања:
  230
  [​IMG][​IMG][​IMG]
  [​IMG]
   
  На Брида, bubili, street_chic и уште 3 други им се допаѓа ова.
 6. marjan

  marjan Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  489
  Допаѓања:
  657
  426202_112940762163751_100003434847647_32638_707444730_n.jpg DSC07605.JPG
   
  На Брида, Bum-Bum, важна и уште 4 други им се допаѓа ова.
 7. ShakaZulu

  ShakaZulu Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  430
  Допаѓања:
  886
  mini me :D

  [​IMG]
   
  На Хоуп*, 84 sk_Y ^_-, Trouble и уште 10 други им се допаѓа ова.
 8. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На foREVer, Стефанија, Ludaca и уште 2 други им се допаѓа ова.
 9. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  [​IMG]
  :rofl:rofl
   
  На bubili, ShakaZulu, street_chic и уште 2 други им се допаѓа ова.
 10. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405

Сподели: