Скриени објекти

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Своевремено ја играв MFC Huntsville, ептен мерак ми правеше. Сеа ќе побарам троа по нет, но може и тука некоја добра препорака за не толку јак ПС.
 

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,018
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
  • Ми се допаѓа
Реакции: Saladin

filigran

Нов член
10 март 2012
7
9
3
Играте ли игри од типот hidden objects? Јас ги обожавам, особено оние на Mystery Case Files, а најмногу Dire Grove. Цел ден се оставам кога ќе започнам некоја! :D

Леле и јас исто така, цел ден го губам,
ма каков ден ДЕНОВИ:pinokio
 

Nightmare_f

Истакнат Член
19 февруари 2012
1,359
2,207
423
Дома пред Пц
Hidden Chronicles и Mystery Manor на фб :)
а иначе има и сјатови за игри кој ги посетувам...има доста такви игри...добри се :)
 

LazyMonday

Нов член
30 мај 2012
22
17
3
Обожавам вакви игри. Едно време стално ги симнував и се заборавав играјќи. "the serpent of isis" , "escape from rosecliff island" , "mystery legends/ sleepy hollow" и уште мнооогу други.