Сипаници

Gemini

Староседелец
24 мај 2012
2,478
5,078
1,153
Wind Of Change
Имам прележано сипаници но бев многу мала и не се сеќавам на маката додека ме чешале ..знам дека мајка ми мноогу ме пазела да не се чешам ..
 

ScoobyDoo

Староседелец
17 февруари 2012
388
679
1,103
Ги имам прележано и големите и малите ....сеа уште средните ги чекам :unsure(facepalm)