1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сипаници

Дискусија во форумот 'Здравје' започната од Bum-Bum, 3 јуни 2012.

 1. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
  Имам прележано сипаници но бев многу мала и не се сеќавам на маката додека ме чешале ..знам дека мајка ми мноогу ме пазела да не се чешам ..
   
 2. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Немам прележано...
   
  На Bum-Bum му/ѝ се допаѓа ова.
 3. ScoobyDoo

  ScoobyDoo Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  386
  Допаѓања:
  677
  Ги имам прележано и големите и малите ....сеа уште средните ги чекам :unsure(facepalm)
   

Сподели: