Секс - со или без заштита?

slim1234

Нов член
2 април 2017
6
0
1
32
Женски да го споделам мојот проблем. Со партнерот имамжвме односи за време на менстуација и тој сврши во мене. Денес имам крварење кое е кафеаво и не е обилно, а има поминато 13 дена од односот. Дали има веројатност да сум бремена
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,404
5,905
1,683
Disco
Женски да го споделам мојот проблем. Со партнерот имамжвме односи за време на менстуација и тој сврши во мене. Денес имам крварење кое е кафеаво и не е обилно, а има поминато 13 дена од односот. Дали има веројатност да сум бремена

Во тебе е веќе всадено семето на лукавиот, ако не си го гледала Розмариното бебе да го гледаш :kafe
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Luckky and Ytong

incule

Староседелец
5 јануари 2015
740
128
1,053
29
Женски да го споделам мојот проблем. Со партнерот имамжвме односи за време на менстуација и тој сврши во мене. Денес имам крварење кое е кафеаво и не е обилно, а има поминато 13 дена од односот. Дали има веројатност да сум бремена
Направи тест де а и може да ти истече да ти истекло белото...немора да значи дека си бремена
 

Neverna Mala

Староседелец
21 ноември 2013
123
79
1,038
33
Зависи со кој, ако со некој си подолго време нормално без, ако си со некој што не го познаваш со заштита.