1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Северина

Дискусија во форумот 'Изведувачи' започната од misterija, 18 јули 2016.

 1. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  А што да кажеме за Станија што баш онака правилно со уста го гушка микрофонот до крајници ,уште сталакот што не го лапнала ?
  Северина е талент , што си е мераклика тоа не е спорно ,а најмалку лошо или чудно па да излагаме со wow коментари :cool:
   
 2. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Северина е талент за порничи само.
   
  На ●Untouchable° му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  Па добро да ,сега е може по искусна , иако мисирот тогаш беше фокусиран повеќе на шампањот (worried) (wave)
   

Сподели: