1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Северина

Дискусија во форумот 'Изведувачи' започната од misterija, 18 јули 2016.

 1. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Ова и е досега најголемо ѓубре направено:facepalm2
   
  На Teresa и Aristokrat им се допаѓа ова.
 2. Аркантос

  Аркантос Romanticist

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  2,353
  Допаѓања:
  3,846
  Ми се допаѓа поентата на спотот. И кадрите.
   
 3. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Копија на Леди Гага..ама ова е толку бедно што мислам дека е подобро Северинчево да се тргне од сцена, подобро пуши, барем тоа и лежи навистина..:facepalm2
   
 4. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  За оваа не треба муабет да се прави, а не спотови да и се гледаат.
   
  На JaMi и misterija им се допаѓа ова.
 5. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Новата нејзина песна е дно..
   
  На misterija му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  Што била Северина пред да стане позната ?
  Пејачка :zelen:zelen:zelen:zelen:zelen:zelen:zelen
   
  На Kisserboy му/ѝ се допаѓа ова.
 7. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,837
  Допаѓања:
  6,520
  Јас помислив нови клипови имат тоа песна некоја...џабе се израдував.
  Патем чиста 10ка и е видеоно на јахтана, можеби најдоброто аматерско видео до сега од балканов шо е излезено.
   
  На misterija му/ѝ се допаѓа ова.
 8. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,131
  Спотови обично и не пратам ама сега морав..
  На баба Зумбула треба да и е срам да глуми во ваков спот :facepalm2 о Господе!
  Овај спот ми се некако не слаже уз фолк :ladno
   
  На corki му/ѝ се допаѓа ова.
 9. corki

  corki Староседелец

  Зачленет на:
  21 декември 2013
  Мислења:
  542
  Допаѓања:
  448
  Недоличен спот за нашиве простори!
   
 10. близнак

  близнак Староседелец

  Зачленет на:
  21 јуни 2012
  Мислења:
  169
  Допаѓања:
  306
  Не кажви приказни, да те побарат за маж одма клеквиш :giggle
   
  На The_Mayor му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: