Северина

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
741
613
103
Ми се допаѓа поентата на спотот. И кадрите.
Копија на Леди Гага..ама ова е толку бедно што мислам дека е подобро Северинчево да се тргне од сцена, подобро пуши, барем тоа и лежи навистина..:facepalm2
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,838
6,527
1,153
Градибачалник на Прибој
Јас помислив нови клипови имат тоа песна некоја...џабе се израдував.
Патем чиста 10ка и е видеоно на јахтана, можеби најдоброто аматерско видео до сега од балканов шо е излезено.
 
  • Like
Реакции: misterija

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,186
1,133
1,133
Спотови обично и не пратам ама сега морав..
На баба Зумбула треба да и е срам да глуми во ваков спот :facepalm2 о Господе!
Овај спот ми се некако не слаже уз фолк :ladno
 
  • Like
Реакции: corki

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Недоличен спот за нашиве простори!
 

близнак

Староседелец
21 јуни 2012
169
306
1,063
Јас помислив нови клипови имат тоа песна некоја...џабе се израдував.
Патем чиста 10ка и е видеоно на јахтана, можеби најдоброто аматерско видео до сега од балканов шо е излезено.
Не кажви приказни, да те побарат за маж одма клеквиш :giggle
 
  • Like
Реакции: The_Mayor