Сакам да се извинам...

True_Blood

Upright
18 февруари 2012
1,133
2,389
1,133
Yellow submarine
Јас еве ви се извинувам на сите, што ќе си земам за право да кажам дека темава е глупа.
Уште поглупи се обидите да се бунтувате против нејзиното наводно сквернавење :D
Стварно се извињавам, ама не могу :rofl
 

Prashina

Староседелец
28 јуни 2013
1,366
3,059
1,133
Сакам да се извинам на себе си зашто си ги изедов проблемите, си ги протеков очите, си го распорав срцето и им дозволив на сите и тие што заслужуваат и тие што не заслужуваат да земат од мојата душа. Сакам да се извинам на себе затоа што бев лоша со себе , а добра со сите.
 

Yvette

Истакнат Член
26 јануари 2014
144
276
73
Се извинувам поради тоа што сакајќи да бидам добронамерна, правам уште поголема штета.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape

МалиСашко

Истакнат Член
12 јануари 2014
466
347
173
30
домче
Сакам да се извинам на сите пешаци што ги имам испцуено пошто ми истрчале пред кола ненамерно!!!!
Отсега, сите што ќе ми претрчаат(дајбоже да нема повеќе) и ќе ги исплаши чкрипењето од гумите, ќе му поклонувам по едно бонбонче и благо ќе му се назмевнувам. Па луѓе сме бре.

А тие што ќе ми претрчуваат без око да му тремни и понатаму ќе продолжам да ги пцујам... и тоа низ прозор...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Yvette and Prashina

Prashina

Староседелец
28 јуни 2013
1,366
3,059
1,133
Прости ми Маја што секогаш ги сакав другите повеќе од тебе. Извини што се задоволував со трошки кои никогаш не беа љубов, ниту страст, ниту ништо што би било вредно за да го трампам за твоето срце. Прости што те повредував кога лутав по облаците барајќи љубов и ништо повеќе.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: МалиСашко

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Се извинувам на секој форумаш,доколку сум згрешил некому.На форумов,на друг неможеш да се извиниш:)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina

*V******

Староседелец
2 април 2013
193
170
1,053
Сакам да се извинам на себе си зашто си ги изедов проблемите, си ги протеков очите, си го распорав срцето и им дозволив на сите и тие што заслужуваат и тие што не заслужуваат да земат од мојата душа. Сакам да се извинам на себе затоа што бев лоша со себе , а добра со сите.
како јас да сум пишувала.......ги напиша моите мисли...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina