Сакам да кажам/Сакам да прашам

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,220
1,747
253
Мојот статус е афоризам изваден од новата книга на Горан Јанкуловски или познат како Стиховен Калибар-"Стихија" и незнам зошто некој на кого Господ му дал нос како сетило за мирис,го пика каде не му е место,и си дозволува да коментира за мојот приватен живот!?
 
  • Like
Реакции: I love you

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
Сите што сакавте дискусии ете ви, што чекате. Кажете како се чита вашиот ник, видете таму вистина или лага дали е. Немој после да ми викате немало дискусија.
 

Selene

Модератор
6 јуни 2012
719
1,867
1,103
Подобро ќе бидам арогантна, безобразна и саркастична со луѓето, отколку фина со синдром на "ќути си, дупи си." Барем отворено не ги сакам тие што не ги сакам. Нема ништо полошо од насмеана, "великодушна" особа која ќе ја изгуби маската порано или подоцна.
Плус, со тие што сум ѓубре, сите си заслужиле. Не сум се родила со антипатија спрема нив.
 

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,621
1,123
Сакам да кажам дека дојдов пак мили луѓе :cool: После долго време немање нет кај и да живеев сега конечно ќе можам да ве дружам пак колку толку :sreken Ајде останете ми сите поздравени па се читкаме наредниов период поактивно ;)
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
Сакам да кажам дека дојдов пак мили луѓе :cool: После долго време немање нет кај и да живеев сега конечно ќе можам да ве дружам пак колку толку :sreken Ајде останете ми сите поздравени па се читкаме наредниов период поактивно ;)
Додека беше отсутна се воведе ново правило, по еден лајк дневно да ми ставаш. :)
 

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,621
1,123
Додека беше отсутна се воведе ново правило, по еден лајк дневно да ми ставаш. :)
Аааааа извини, кој си ти? :rolleyes: Пошо нели ме нема веќе 2 години и гледам повеќето сте си ги смениле никнејмовите :D
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
Аааааа извини, кој си ти? :rolleyes: Пошо нели ме нема веќе 2 години и гледам повеќето сте си ги смениле никнејмовите :D
Не ме знаеш, ти кога си била активна јас не бев. :)
Се зафркавав, добредојде назад заборави ги лајковите.
 
  • Like
Реакции: Trouble