1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Продавници за риби

Дискусија во форумот 'Домашни миленици' започната од Marick14, 10 август 2012.

 1. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Е за таа не сум знаел. Ќе ја посетам.
   
 2. NikJov

  NikJov Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 февруари 2016
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  во маџари пред црквата
   
 3. NikJov

  NikJov Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 февруари 2016
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  и кај Зрзе во лисиче карси прокредит банка, првата зграда пред семафорите накај аеродром
   

Сподели: