1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
NikJov
Последна активност:
22 јуни 2017 во 13:39
Зачленет на:
23 февруари 2016
Мислења:
7
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
101
Пол:
Машки
Роденден:
27 април 1973 (Возраст: 46)

Сподели:

NikJov

Истакнат Член, Машки, 46

NikJov последен пат беше виден/а како:
22 јуни 2017