[Пријавување] Избор за модератор на форум Убавина и стил

Статус
Затворена за нови мислења.

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,471
1,199
1,133
Ама ме погоди со модата и убавината... :D
Инаку фала за предлогот го ценам тоа но мислам дека за форумот подобро би било да се избере некој член што навистина има познавање од таа тема, а не пример некој член како мене што благе везе си нема, е додуша имам некои познавања за косата оти си имам маки со неа ама ситница е тоа. :)
Од други форуми се тргнаа старите модератори. Се надевам може и таму.
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,226
2,320
1,153
Skopje
www.facebook.com
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec and -alf-
Статус
Затворена за нови мислења.