1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

[Пријавување] Избор за модератор на форум Убавина и стил

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од ipopovski, 13 април 2018.

 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Од други форуми се тргнаа старите модератори. Се надевам може и таму.
   
 2. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,178
  Допаѓања:
  2,240
  Што се однесува до мене нема проблем, доколку решите ви стојам на располагање :)
   
  На Makedonec и -alf- им се допаѓа ова.

Сподели: