1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Препорака за компјутери/преносни комјутери и друго

Дискусија во форумот 'Наука и техника' започната од Selma, 18 февруари 2012.

 1. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Немаш мака. Повели и друг пат, и честито, со здравје да си го служиш.
   

Сподели: