1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Предлог тема за фотографирање

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од JaMi, 22 март 2015.

?

Гласање за предлог тема

Затворена анкета 27 март 2015.
 1. -Ѕидни часовници

  10.0%
 2. -Детали од книги

  30.0%
 3. -Огледала

  0 глас(а)
  0.0%
 4. -Животни

  20.0%
 5. -Контраст

  0 глас(а)
  0.0%
 6. -Архитектонски детали

  20.0%
 7. -Вода

  10.0%
 8. -Пари

  10.0%
 9. -Сенки

  0 глас(а)
  0.0%
 1. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,404
  Напиши само еден предлог сега. :)
   
 2. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Пари. Било какви.
   
 3. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,747
   
 4. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
 5. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,404
  Гласањето може да започне! :wavespin
  (и пожелно е вашиот глас да не го дадете за себе :zelen)
   
  #15 JaMi, 24 март 2015
  Последна промена: 24 март 2015
  На Saladin и Ditto+Maker им се допаѓа ова.
 6. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Гласано за вода
   
  На Saladin му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Ditto+Maker

  Ditto+Maker Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 декември 2014
  Мислења:
  351
  Допаѓања:
  254
  Еј. Бе. Сите теми ми се убави. Не знам што да одберам.(think)
  Едит: Сепак се одлучив, требало да го испратам мислењето за да се одлучам.:zelen
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 8. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,404
  Ајде дечки гласајте,па да одбереме тема и да се фатиме за работа. :wavespin
   

Сподели: