Првиот Сопруг

Статус
Затворена за нови мислења.

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,105
973
1,133
Не си ти никој и ништо за јас да се замарам со тебе. Ако те боли што отвораш глупави теми кои не водат кон дискусија не отворај, едноставно е. Ако ти е досадно и немаш работа барај си друга, а мене не можеш да ми солиш памет зошто немаш искуство. Нареден пат внимавај на стилот на изразување кога ќе отвориш тема која нема да има врска со живот, нели за да не те потсеќам пак што си и за каде си :zelen (star).
Ти кажав ова е форум, а јас сум активен член. Ако коментирањето во новите теми е замарање со тебе тогаш сите се замараме со тебе ? Многу повеќе знаење и речник ти треба за да можеш да реплицираш. Со тебе може само да се навредувам, зошто тие членови што создаваа добри теми не се веќе активни. Некогаш е најдобро да си ја затнеш муцката, да поќутиш малце кога не си во право ;)
 
Статус
Затворена за нови мислења.