1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Појадок

Дискусија во форумот 'Готвење и рецепти' започната од MissChievous, 21 февруари 2012.

 1. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
 2. Препознатлива

  Препознатлива Истакнат Член

  Зачленет на:
  27 јуни 2012
  Мислења:
  119
  Допаѓања:
  94
  Доручек не прескокнувам зошто мислам дека тој е и најосновниот оброк во денот. Инаку најчесто доручкувам млеко со мусли, ем ми е најубаво ем најлесно :)
   
 3. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
 4. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
 5. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  tumblr_lrq53kEZ3G1r2tszro1_500.jpg tumblr_m5ollvR7cc1r2lohvo1_500.jpg tumblr_m6fbserDNx1qmz43co1_500.jpg tumblr_m31ha0oCqf1rslfxoo1_500.jpg tumblr_m9162qJhZf1qf2w9vo1_500.jpg
   
  На street_chic му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
 7. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Bluberry pancakes.jpg Basic rustic bread and butter.jpg Cinnammon bunns without vanilla toping.jpg Crossants and pastery with chocolate chips.jpg Cereial gif.gif
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 8. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
 9. Anakin

  Anakin Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  869
  Допаѓања:
  977
  Сакам појадок ама често го прескокнувам...инаку појадувам кроасан и чај , сакам да појадувам и јајце на око со патлиџан и сиренце !!!! Последниве неколку години појадокот најчесто ми е ова:kafe и (smoke)
   
 10. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377

Сподели: