Појадок

Препознатлива

Истакнат Член
27 јуни 2012
119
94
328
Доручек не прескокнувам зошто мислам дека тој е и најосновниот оброк во денот. Инаку најчесто доручкувам млеко со мусли, ем ми е најубаво ем најлесно :)
 

Anakin

Истакнат Член
23 август 2012
869
977
203
Сакам појадок ама често го прескокнувам...инаку појадувам кроасан и чај , сакам да појадувам и јајце на око со патлиџан и сиренце !!!! Последниве неколку години појадокот најчесто ми е ова:kafe и (smoke)