Пофалби и честитки

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Најде си иљадо денара у тој такфо што ми стоеше парфем, кутија метална
тоооооооооооо
забравија сам ги мислеше дека неам ич кеш до први
тооооооооооооооооооо
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Напраисмо си клупу пред зграду, на место куде што седимо цел живот
Сами си собрасмо паре сами си гу напраисмо , мноо е јака и голема, француски лежај
Цела маала не пофали дека смо вредни , средуемо га и двор, насадисмо борчиња , живу ограду, вадимо сфак дн
Ке гу сликну клупу овија днови да гу видите, мноо е к'урназка
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: violetmoon and Gemini

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
Напраисмо си клупу пред зграду, на место куде што седимо цел живот
Сами си собрасмо паре сами си гу напраисмо , мноо е јака и голема, француски лежај
Цела маала не пофали дека смо вредни , средуемо га и двор, насадисмо борчиња , живу ограду, вадимо сфак дн
Ке гу сликну клупу овија днови да гу видите, мноо е к'урназка
Немој само празна да биде, гледајј да има КуманоФки ;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

Photographer

Amoureux
23 февруари 2012
482
1,394
1,093
Да се пофалам,станав најнајнајофицијално Кум,другар ми доби син,веќе избрав и име ;-) Моментална ссостојба: пијана ( земја - воздух). Местоположба: Попова Кула, Демир Капија. Цел: 1 час до Битола,другарче идиме да е здрав и жив синот, да му расти к*****.
 

Сара.13

Староседелец
13 ноември 2012
1,260
3,110
1,133
Сакам тука да и го честитам роденденот на една од моите најдобри другарки. :)
Среќен нека е Маријана!
 

Strumfeta

Полноправен Член
20 јуни 2013
57
91
18
Да си се пофалам и јас како што е редот: Дечко ми ме запроси на одморот (inlove) (party)
Неочекувано, тотално романтично, а бе уште се осеќам ко да летам :D
И иако живееме заедно веќе 1 год, можам да кажам дека се осеќам како сосема нова етапа да започнала во нашите животи :)
Ууууу а тек па плановите за активностите во блиска иднина ... ај со Господ напред :sreken
 

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,218
753
Да си се пофалам и јас како што е редот: Дечко ми ме запроси на одморот (inlove) (party)
Неочекувано, тотално романтично, а бе уште се осеќам ко да летам :D
И иако живееме заедно веќе 1 год, можам да кажам дека се осеќам како сосема нова етапа да започнала во нашите животи :)
Ууууу а тек па плановите за активностите во блиска иднина ... ај со Господ напред :sreken
Е ајде честитки, за брзо да ни се пофалиш и со свадба па до година и со едно бебенце (party)
111838,xcitefun-amit-congratulations-480.gif
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Strumfeta