Последно нешто што јадев/пиев е...

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,761
786
1,133
Skopje
Варен компир + шери дом + 4 јајца (само белки) + марула + туна 5 во 1 :kafe(wave)
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,186
1,133
1,133
Свежо цеден сок од цвекло, морков, јаболко, лимон и 1лажица мед.
Добар напиток за кревање на имунитет :)
 
  • Like
Реакции: Tantara and ScorpioNka