Породување

Anita Nikoloska

Староседелец
23 мај 2020
32
12
608
35
Masala, treto dete...bravo....za nepolni dve godini...alal neka ti e...slatki mali bomboncinja.
Kolku pari e sega vo remedika?
Трето.
Првата бременост беше со близнаци што искрени да бидеме нити јас нити сопругот неочекувавме близнаци, ама излегоа близнаци.
Еднојајчани машко и женско се.
Ова е едно женско.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: kockakockica@