1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Пастрмајлијада 2012

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од Selma, 29 септември 2012.

 1. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,105
  шо е то пастрма? мислам јадењево на пастрмајлијадава :)
   
 2. littleblackdress

  littleblackdress Полноправен Член

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  96
  Допаѓања:
  74
  Јас бев во саботата и беше така.. просечно македонски. Убаво си поминавме, интересна атмосфера, убава пастрамјлија.. :) Тоа што очекувавме и добивме..

  а и да.. за тие што беа во саботата, го видовте ли (најверојатно) геј-от горе на последната тараса десно над Piazza Liberta? Човекот ептен беше во фаза на играње :D :D : D
   
 3. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Поздрав земљаче :D, значи да не се каам шо не беше тука јас тие денови:wavespin
   
  На Snow му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: