Од каде ја добивте инспирацијата за вашиот ник на форумов?

Sasho

Полноправен Член
12 ноември 2020
35
10
8
38
Александар Сашо така одамна ме викаат и не е многу оригинално ама ете. :D
 

histerykmelancholik

Нов член
22 октомври 2020
8
5
3
29
Хистеричен меланхолик е тип на лик од полскиот (и не само полскиот) романтизам.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra

-alf-

Староседелец
28 август 2015
343
155
1,053
89
Најблизок опис кога не припаќаш во овој свет ми беше со вонземјанец а Алф токму одговараше како име и поим за оној кој е во светот ,а не е од светот.