Новогодишни украси

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
За некого досадни,за некого интересни.
Било кои украсувања,без разлика дали велигденски,божикни,новогодишни,за мене претставуваат одмарање за очите и душата.
Постирајте фотографии од било какви декорации или украси кои вам ви се допагаат поврзани со новогодишната еуфорија.
Можеби и ке се здобиеме со некоја идеа околу украсувањето на нашите простории.
12586_519355541416527_411794041_n.jpg


72999_377841085643429_590501041_n.jpg


New_Year_wallpapers_Basket_with_decorations_035355_.jpg


danbos_and_sled_by_nuic-d4k5njn.jpg


christmas_glitter_by_beautydrop-d4k0cip.png


white_christmas_tree_by_carina_loutchia-d4kgq12.jpg


at_last_by_aleksz22-d4k5h09.jpg


93084_biala_choinka_ozdoby.jpg