Немој ! Те молам !

Deviously Devilish

Активен Член
28 август 2012
104
72
28
26
Феликс беше човекот што скокна од вселената па и тоа имаше логика демек "Ослободи се како Феликс,ред бул ти дава крилја":)

Затоа феликс пишував цело време зошто попримам секогаш и праам лапсуси а цело време го гледав видеото па потоа го напишав ова....
 
  • Like
Реакции: Aristokrat