1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Најфорумџии за 2017та

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од Makedonec, 15 декември 2017.

 1. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,178
  Допаѓања:
  2,240
  Благодарим за мислењето што го имаш за мене :)
  ќе пишам и јас деновиве : )
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Radoznala1

  Radoznala1 Полноправен Член

  Зачленет на:
  12 ноември 2017
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  28
  Јухууууууу многу ми е драго што ви се допадна темата и што не ме сметате за налудничава ...се надевам дека сте добро ,се надевам дека сте позитивни и спремни за креирање и во 2018... Јас се осеќам спремна и полна сум со ентузијазам за најуспешна година . променете ја подсвеста и ќе ви се промени животот Благодарам уште еднаш за титулата пресреќна сум :* :* :*
   
  На FemmeFatale и Makedonec им се допаѓа ова.
 3. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,178
  Допаѓања:
  2,240
  Фoрумџијa штo јa oдбележa гoдинaтa: Немам појма искрено
  Пoдфoрум штo јa oдбележa гoдинaтa: Општи муабети (ако тоа спаѓа како подфорум)
  Тема што ја одбележа годината: Сакам да кажам/Сакам да прашам

  Член со најдобра смислa зa хумoр: @Altaïr
  Член со најлоша смислa зa хумoр: Не знам искрено
  Најфилмoмaн: @Struggler , @Outrider , @Altaïr
  Нaјaктивен: @incule , @pozdrav eden topol , @Ѕвездичка , @Makedonec , @Radoznala1 , @Dorina , @BaceE , @Mnogo Bitno , @Saladin и уште неколку има но само на толку се сетив.
  Најчитaч: @incule , @pozdrav eden topol , @Dorina , @BaceE
  Најприземјен: @Outrider , @Mystic , @Beauty&Beast , @Makedonec , @violetmoon , @Аркантос
  Најпoет: @Mystic , @Iris* @Prashina @FemmeFatale , @violetmoon , @Аркантос
  Најрoмaнтичaр: @Mystic , @Iris* @FemmeFatale , @Kisserboy
  Најстабилен со ставови: @Outrider , @Ѕвездичка , @Makedonec , @existence , @Electra , @Аркантос , @Saladin
  Најнестабилен со ставови: @incule
  Најфoтoгрaф: @Saladin , @violetmoon , @Bibi@ , @existence има и други
  Најмистериoзен: Некако сите сме мистериозни на некој начин :)
  Најкреaтивен: @Prashina , @violetmoon
  Најфрaер/кa: @Mnogo Bitno
  Најзaљубен: @Mystic , @Ѕвездичка , @Iris* , @Prashina , @FemmeFatale , @Kisserboy
  Членови штo фaлaт a не се тукa: @Pica pica , @Electra , @Beauty&Beast
  Нaјнaвивaч: @Outrider , @Altaïr , @Makedonec
  Најказнуван: diva orhideja (не можам да ја тагнам)
  Најплачко: Немам појма
  Нај-party breaker: Сите што не сакаат да не дружат на собиранките :(
  Најнеписмен: Oваа категорија ќе ја рипнам би било глупаво да определам некој во категорија со која што би го навредила
  Најтупаџија: Исто и оваа
  Најдиректен: @Ѕвездичка , @Makedonec , @existence , @Pica pica , @Outrider , @Saladin
  Најинтересен: периодов најинтересна ми е @incule :)
  Најдосаден: Имаше еден што сакаше женски стапала ама мистериозно исчезна од форумот. |-(
  Најдобар мод/админ: @Makedonec , @Outrider , @Saladin , @violetmoon
  Најлош мод/админ: Нема такви, ако не се многу активни не значи дека се најлоши.

  Се извинувам на сите тие ги знам дали виртуелно или реално и сум ги испуштила, повеќе сум неактивна отколку што сум активна на форумот и горе долу од тоа што сум го запамтила излезе оваа листа. Секако за овој форум како и за членовите имам само добро мислење во суштина иако не е многу активен е најприземјен форум, а форум ко форум не може да стане таков ако нема такви членови.
   
  На violetmoon, Electra, Makedonec и уште 4 други им се допаѓа ова.

Сподели: