Најфорумџии за 2017та

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,226
2,320
1,153
Skopje
www.facebook.com
Пoдфoрум штo јa oдбележa гoдинaтa: Општи муабети
Тема што ја одбележа годината: Закон на привлекување и Фото натпреварите

Член со најдобра смислa зa хумoр: @Electra
Нaјaктивен: @pozdrav eden topol
Најприземјен: @КоњчетоЅвончо
Најстабилен со ставови: @Saladin @existence @КоњчетоЅвончо @Radoznala1
Најнестабилен со ставови: @incule
Најфoтoгрaф: @КоњчетоЅвончо
Најмистериoзен: @incule
Најфрaер/кa: @Mnogo Bitno @Struggler
Членови штo фaлaт a не се тукa: @JaMi @Altaïr @MissChievous @Luckky @Macedonish Queen @melpomena
Нaјнaвивaч: @Outrider
Најказнуван: @pozdrav eden topol со сите други 10 акаунти :D
Најинтересен: @КоњчетоЅвончо
Најдобар мод/админ: @Saladin
Благодарим за мислењето што го имаш за мене :)
ќе пишам и јас деновиве : )
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Radoznala1

Полноправен Член
12 ноември 2017
64
28
18
23
Да ја испочитуваме традицијата и да ги сместиме сите двајца во сите категории:D
Ајде сега навалете :DD


Фoрумџијa штo јa oдбележa гoдинaтa:
Пoдфoрум штo јa oдбележa гoдинaтa:
Тема што ја одбележа годината:

Член со најдобра смислa зa хумoр:
Член со најлоша смислa зa хумoр:
Најфилмoмaн:
Нaјaктивен:
Најчитaч:
Најприземјен:
Најпoет:
Најрoмaнтичaр:
Најстабилен со ставови:
Најнестабилен со ставови:
Најфoтoгрaф:
Најмистериoзен:
Најкреaтивен:
Најфрaер/кa:
Најзaљубен:
Членови штo фaлaт a не се тукa:
Нaјнaвивaч:
Најказнуван:
Најплачко:
Нај-party breaker:
Најнеписмен:
Најтупаџија:
Најдиректен:
Најинтересен:
Најдосаден:
Најдобар мод/админ:
Најлош мод/админ:
Јухууууууу многу ми е драго што ви се допадна темата и што не ме сметате за налудничава ...се надевам дека сте добро ,се надевам дека сте позитивни и спремни за креирање и во 2018... Јас се осеќам спремна и полна сум со ентузијазам за најуспешна година .
променете ја подсвеста и ќе ви се промени животот Благодарам уште еднаш за титулата пресреќна сум :* :* :*
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: FemmeFatale and Makedonec

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,226
2,320
1,153
Skopje
www.facebook.com
Фoрумџијa штo јa oдбележa гoдинaтa: Немам појма искрено
Пoдфoрум штo јa oдбележa гoдинaтa: Општи муабети (ако тоа спаѓа како подфорум)
Тема што ја одбележа годината: Сакам да кажам/Сакам да прашам

Член со најдобра смислa зa хумoр: @Altaïr
Член со најлоша смислa зa хумoр: Не знам искрено
Најфилмoмaн: @Struggler , @Outrider , @Altaïr
Нaјaктивен: @incule , @pozdrav eden topol , @Ѕвездичка , @Makedonec , @Radoznala1 , @Dorina , @BaceE , @Mnogo Bitno , @Saladin и уште неколку има но само на толку се сетив.
Најчитaч: @incule , @pozdrav eden topol , @Dorina , @BaceE
Најприземјен: @Outrider , @Mystic , @Beauty&Beast , @Makedonec , @violetmoon , @Аркантос
Најпoет: @Mystic , @Iris* @Prashina @FemmeFatale , @violetmoon , @Аркантос
Најрoмaнтичaр: @Mystic , @Iris* @FemmeFatale , @Kisserboy
Најстабилен со ставови: @Outrider , @Ѕвездичка , @Makedonec , @existence , @Electra , @Аркантос , @Saladin
Најнестабилен со ставови: @incule
Најфoтoгрaф: @Saladin , @violetmoon , @Bibi@ , @existence има и други
Најмистериoзен: Некако сите сме мистериозни на некој начин :)
Најкреaтивен: @Prashina , @violetmoon
Најфрaер/кa: @Mnogo Bitno
Најзaљубен: @Mystic , @Ѕвездичка , @Iris* , @Prashina , @FemmeFatale , @Kisserboy
Членови штo фaлaт a не се тукa: @Pica pica , @Electra , @Beauty&Beast
Нaјнaвивaч: @Outrider , @Altaïr , @Makedonec
Најказнуван: diva orhideja (не можам да ја тагнам)
Најплачко: Немам појма
Нај-party breaker: Сите што не сакаат да не дружат на собиранките :(
Најнеписмен: Oваа категорија ќе ја рипнам би било глупаво да определам некој во категорија со која што би го навредила
Најтупаџија: Исто и оваа
Најдиректен: @Ѕвездичка , @Makedonec , @existence , @Pica pica , @Outrider , @Saladin
Најинтересен: периодов најинтересна ми е @incule :)
Најдосаден: Имаше еден што сакаше женски стапала ама мистериозно исчезна од форумот. |-(
Најдобар мод/админ: @Makedonec , @Outrider , @Saladin , @violetmoon
Најлош мод/админ: Нема такви, ако не се многу активни не значи дека се најлоши.

Се извинувам на сите тие ги знам дали виртуелно или реално и сум ги испуштила, повеќе сум неактивна отколку што сум активна на форумот и горе долу од тоа што сум го запамтила излезе оваа листа. Секако за овој форум како и за членовите имам само добро мислење во суштина иако не е многу активен е најприземјен форум, а форум ко форум не може да стане таков ако нема такви членови.